Про комплекс

Котеджне містечко “AmsterDom”
— це втілення всього найкращого в одному місці!

Розташувавшись в зеленій зоні мальовничого Турбова, він вдало поєднав європейські архітектурні риси з розвиненою інфраструктурою і унікальною природою Вінниччини.

img-1
Оберіть собі омріяне життя в одному з найкращих місць України разом з AmsterDom!

Новий житловий комплекс AmsterDom в смт. Турбів на Віниччині створений для тих, хто цінує комфорт, природу і зручність заміського життя. Проект створювався людьми, закоханими в країни Західної Європи, які, перейнявши досвід архітектурного стилю цих місцевостей, втілили в життя неповторний, оригінальний комплекс, де панує дух і спокій Європи та мальовнича природа українських земель.

img-2

АмстерДом” вдало розташувався в зеленому куточку тихого Турбова на вулиці Молодіжна, 1 всього в 20-ти хвилинах їзди від Вінниці. На цих землях приємно і зручно жити, адже Вас оточують вікові ліси, чисті води річки Десенка та розвинена інфраструктура, завдяки якій у Вас під рукою все найнеобхідніше.
Естетика котеджного містечка представлена двома будівлями в 4-5 поверхів та одним двоповерховим таунхаусом, які сподобаются та задоволнять потреби найвибагливішого! Все це доповнено облагородженою закритою территорією, де забудовник відведе окремі зони для занять спортом, проведення дозвілля мешканців, та встановить ігрові майданчики для малечі, щоб Ви відчували комфорт 24/7.

img-3

Жити в Європі це жити в AmsterDom, який претендує на звання одного з найкращих місць для сімейного життя, адже тут безліч варіантів для проведення відпочинку. Ви можете сходити на набережну річки і влаштувати там пікнік, спостерігаючи, як сонце тихо заходить за обрій, а птахи розрізають своїми крилами червоно-сині простори чистого неба. Оберіть, яке житло для Вас підійде більше – таунхаус з панорамними вікнами, затишна квартира чи апартаменти в унікальному мансардному приміщені! Ваші бажання оптимальної площі реалізовані тут, де можна вибрати нерухомість від 29 до 100 кв.м. Не відмовляйте собі в найкращому, обирайте житловий комплекс, де панує атмосфера і затишок Європи.

Є запитання?

Телефонуйте на номер (067) 671-1-671

або
Задайте їх нашому менеджеру